Miniature circuit breaker LTN-16B-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-16B-1N
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125416852
MPN: OEZ:41685
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LTN-16B-1N
Zīmols OEZ
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125416852
Apraksts
In 16 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 10 kA