Miniature circuit breaker LMB-20B-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-20B-1N
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125465508
MPN: OEZ:46550
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LMB-20B-1N
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125465508
Apraksts
In 20 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 6 kA