Miniature circuit breaker LMB-10C-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-10C-1N
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125465584
MPN: OEZ:46558
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature circuit breaker LMB-10C-1N
Zīmols OEZ
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
ETIM EC000042
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125465584
Apraksts
In 10 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 6 kA