| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Mini-enclosure,gamma,4M,IP30,1xPE,1xN |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Mazie sadales skapji
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Vāka modelis | Ar iegriezumu |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612843169, 3250612843169 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612843169 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250612843169 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 180 mm |
| Dziļums | 82 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Rindu skaits | 1 |
| Pārsega veids | Pēc izvēles |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 82 mm |
| DIN-sliede | No |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | No |
| Neitrāls spaiļu bloks | No |
Mini-enclosure, gamma, 4 module, protect. class IP30, 1xPE, 1xN