Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4049787043752
MPN: 261.110.70
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD
Zīmols WERMA
Kategorijas Indikācijas un signāllampas
Spuldzes
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8531 1095 00
ETIM EC002975
Jauda 1 W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4049787043752, 4049787043752
Citi tehniskie dati
Montāžas metode Citi
Platums 85 mm
Augstums 130 mm
Krāsu korpuss Pelēks
Sprieguma veids AC/DC
Elektrības patēriņš 0.175 A
Funkcionāls lukturītis No
Funkcija nepārtraukta gaisma Yes
Mājokļa materiāls Plastmasas
Apkārtējās vides temperatūra -30-60 °C
Lampas tips LED nav maināms
Lampas pārsega krāsa Sarkans
Nominālais spriegums 24 V