Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD image 1
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD image 2
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD image 3
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD thumbnail 1
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD thumbnail 2
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD thumbnail 3
Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4049787044155
MPN: 461.120.70
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC RD
Zīmols WERMA
Kategorijas Skaņas un gaismas signalizatori
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8531 1095 00
ETIM EC000195
Montāžas metode Citi
Strāvas veids AC/DC
Lampas tips LED
Lampas pārsega krāsa Sarkans
Optiskā signāla veids Citi
Akustiskā signāla veids Citi
Nominālais spriegums 24 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP66
Akustiskā signāla ierīces veids Citi
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4049787044155, 4049787044155
Citi tehniskie dati
Jauda 1 W
Krāsu korpuss Pelēks
Skaļums 110 dB
Elektrības patēriņš 0.205 A
Ex-zonas gāzei Nav
Piemērots montāžai pie sienas No
Frekvences skaņas signāls 3300 kHz