| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MIB 6 | Pendant | Grey |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Augstums/dziļums | 270 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 8 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581475786 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581475694 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Mājokļa materiāls | Citi |