| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MHS G12 70W/840 CDM-T |
| Zīmols | iLight |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | G12 |
| Lampas spriegums | 70 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0462653152213 |