| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | THERMOSTAT BLACK |
| Zīmols | BTicino |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
Temperatūras zonde |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 1020 00 |
| Modelis | Skava |
| Mērīšanas diapazons | 0-40 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma kabeļa garums | 500 m |
| Garuma zonde | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8005543618820 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8005543618820 |