| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MFC40-32 Flexibar clamp for 40x10 mm copper busbar, max 32x10x1 |
| Zīmols | Morek |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Piemērots | Flat rail |
| Platuma skava | 40 mm |
| Kopnes biezums | 5-10 mm |
| Piemērots sloksnes vadītāju savienošanai | Yes |
| Piemērots apaļo vadu savienojumam | No |
| Piemērots sektorvadu savienojumam | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4744397024107 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4744397024107, 4744397024107 |