| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Metallic mounting plate for PLA enclosure H750xW1250mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000213 |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480193828 |
| Platums | 1250 mm |
| Augstums | 750 mm |
| Perforēts | No |