| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Outlet Protector NSYCVA78M D78mm Metal Rear |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Ventilation Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000331 |
| Montāžas metode | Montāža ar skrūvēm |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 0 mm |
| Par maks. fanu skaits | 1 |
| Diametrs | 78 mm |
| Ar iebūvētu filtru | No |
| Materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480151514 |