| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Metalldampf.Str.2000W 400V breits.o.Lamp |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lampas tips | Metāla halogenīdu lampa |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Maks. sistēmas jauda | 2000 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 180000 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399334924 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Citi |
| Piemērots lampu jaudai | 2000 W |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Savienojuma kabeļa garums | 50 m |
| Ar gaismas avotu | No |
| Gaismas krāsa | Balts |