| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Metal distribution box 7221 C M25 |
| Zīmols | KOPOS |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Aprīkots ar | Potenciāla izlīdzināšana |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Aizzīmogojams | No |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 4 mm² |
| Laikapstākļu izturīgs | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Ieplūde no aizmugures | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595057689596 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 119 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Forma | Kvadrātveida |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 119 mm |
| Darbības temperatūra | -25-70 °C |
| Materiāls | Alumīnija |
| Ieplūdes atveru skaits | 8 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Ar skrīningu | Yes |
| Caurules diametram | 25 mm |
| Uzlīmējams | Yes |
| Mājokļa caurplūdes veids | Vītne |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | No |
| Caurspīdīgs vāks | No |
| Montāža augsnē | No |
| Montāža zem ūdens | No |