METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480151798
MPN: NSYCAG317X120M
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Ventilācijas piederumi
Izcelsmes valsts* SE
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montāžas metode Montāža ar skrūvēm
Platums 148 mm
Augstums 345 mm
Piemērots norobežojošās ēkas platumam 0 mm
Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam 0 mm
Par maks. fanu skaits 1
Diametrs 0 mm
Ar iebūvētu filtru No
Materiāls Tērauds
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Virsmas apdare Lakots
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480151798
Apraksts
ClimaSys CA metal outlet grille. 316 x 120 mm cut-out. External is 345 x 148 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP20 Protection.