METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM
Noliktavā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480151835
MPN: NSYCAG170X190LM
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Noliktavā - gatavs nosūtīšanai
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Ventilācijas piederumi
Izcelsmes valsts* FR
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC000331
Montāžas metode Montāža ar skrūvēm
Platums 220 mm
Augstums 220 mm
Piemērots norobežojošās ēkas platumam 80 mm
Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam 800 mm
Par maks. fanu skaits 1
Diametrs 0 mm
Ar iebūvētu filtru No
Materiāls Tērauds
Aizsardzības pakāpe (IP) IP23
Virsmas apdare Lakots
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480151835
Apraksts
ClimaSys CA metal outlet grille. 169 x 190 mm cut-out. External is 220 x 220 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP23 Protection.