METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480151750
MPN: NSYCAG110X46M
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Ventilācijas piederumi
Izcelsmes valsts* SE
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montāžas metode Montāža ar skrūvēm
Platums 62 mm
Augstums 144 mm
Piemērots norobežojošās ēkas platumam 46 mm
Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam 800 mm
Par maks. fanu skaits 1
Diametrs 0 mm