| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Membrane for cable entrance FL13 with 10 entrances 4x16mm + 6x13mm. |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480389818 |
| Platums | 135 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 47 mm |
| RAL numurs | 7035 |