| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MEM B, split metered power and lighting board - 200A TPN, incl. combined pulsed and modbus meter |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Nominālā strāva | 200 A |
| Skaitītāju skapju skaits | 1 |
| Apakšējā savienojuma vieta | Ar skavām |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081745791 |
| Platums | 440 mm |
| Modelis | 1 stāvs |
| Augstums | 1342 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 130 mm |
| Lauku skaits | 1 |
| Iebūvētais augstums | 1342 mm |
| Iebūvētais platums | 440 mm |
| Materiāls | Tērauda plāksne |
| TSG paneļu skaits | 0 |
| Izplatītāja rindu skaits | 1 |