| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Medium washer M8 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 2200 00 |
| ETIM | EC000098 |
| Ārējais diametrs | 100 mm |
| Iekšējais diametrs | 8 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Punča forma | Apaļš |
| Materiāls | Citi |
| Piemērots skrūvju izmēram (metriska) | 8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426411876 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426411876 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Aspekts | No |
| Rūdīts | Yes |