| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MEASUR INSTR AM72 N/1A 0- 30/45A 1SJ25Y |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002292 |
| Modelis | Virsmas montāža |
| Sprieguma veids | AC |
| Precizitātes klase | 2.5 |
| Mērīšanas diapazons | 0-45 A |
| Mērīšanas sistēma | Mīksta dzelzs |
| Skalas nominālā beigu vērtība | 30 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217426131 |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 155 mm |
| Moduļu versija | No |
| Jaudas zudums | 0.14 W |
| Transformatora savienojums | Yes |
| Maks. adatas novirze | 90 ° |
| Virsstrāvas skala | Yes |
| Svaru apgaismojums | No |
| Stay-set indikators | No |
| Kalibrēts | No |