| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MEA SHP-T 70W ECONOMY E27 |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 6000 lm |
| Kopējais garums | 156 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 39 mm |
| Lampas efektivitāte | 83 lm/W |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288230245 |
| Bez dzīvsudraba | No |
| Izplūdes cauruļu skaits | 1 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 24000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 77 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | G |