| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MDBA-WM/BI-12040 Eaton Metering Board BI-Skap/TKS LV systems Final Distribution Boards |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Montāžas leņķis |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238008106 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| RAL numurs | 0 |