| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MDBA-IPEC/50-16/375-L2 Eaton Metering Board BI-Skap/TKS LV systems Final Distribution Boards |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Stabu skaits | 1 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081717989 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9008790648878 |
| Montāžas metode | DIN sliedes/skrūve |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Ievadu skaits | 1 |
| Izvadu skaits | 1 |
| Sazinieties ar seifu | Yes |
| Piemērots smalku dzīslu vadītājiem | Yes |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Yes |
| Piemērots smalku dzīslu vadītājiem bez kabeļa gala uzmavas | No |
| Piemērots īpaši smalku pavedienu vadītājiem | No |
| Piemērots īpaši smalkiem vadiem bez kabeļa gala uzmavas | No |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 16-50 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 16 mm² |
| Vada šķērsgriezums, ieeja AWG | 0 mm² |
| Vada šķērsgriezums, izeja AWG | 0 mm² |