| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MC-GAAR-240.25 zilverkleurig Flex. metalen beschermslang |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8307 1000 00 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Apvalka materiāls 1. pārklājums | Bez apvalka |
| Apšuvuma materiāls 2. pārklājums (ārpuse) | Bez apvalka |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4049504210146 |
| Krāsa | Cinks |
| Ārējais diametrs | 43.1 mm |
| Iekšējais diametrs | 39.5 mm |
| Svars | 0.44 kg/m |
| Spiedes spēks | 1250 N |
| Darbības temperatūra | -45-250 °C |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 130 mm |
| Liesma paātrinās | No |
| Blīvējums | Bez blīvējuma |
| Elektriskās īpašības | Ar vadošām īpašībām |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Ar apstiprinājumu saskaņā ar UL | No |
| Stiepes izturība | 1000 N |
| Nominālais diametrs | 39.5 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP50 |