| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MC-DMA-250-PVC.5 grijs Flex. metalen beschermslang + pvc mantel |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8307 1000 00 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Apvalka materiāls 1. pārklājums | Bez apvalka |
| Apšuvuma materiāls 2. pārklājums (ārpuse) | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960577372 |
| Krāsa | Pelēks |
| Ārējais diametrs | 56 mm |
| Iekšējais diametrs | 50.5 mm |
| Svars | 0.783 kg/m |
| Spiedes spēks | 1250 N |
| Darbības temperatūra | -15-60 °C |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 200 mm |
| Liesma paātrinās | No |
| Blīvējums | Bez blīvējuma |
| Elektriskās īpašības | Ar vadītspējas un izolācijas īpašībām |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Ar apstiprinājumu saskaņā ar UL | No |
| Stiepes izturība | 1000 N |
| Nominālais diametrs | 50.5 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |