MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2 image 13
MD99 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2 thumbnail 13
MBA250ALT CombiLine Modul Für ATS Compact OTM200-250
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617434276
MPN: 2CPX043427R9999
Kaste: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MBA250ALT Switch disconnector ATS with-out device 450 mm x 500 mm x 275 mm , 00 , 2
ETIM EC001897
Stabu skaits 4
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam No
Nominālā darba strāva 250 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617434276
Citi tehniskie dati
Platums 500 mm
Augstums 450 mm
Dziļums 275 mm