MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 1
MD01 image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 5
MD01 image 6
MD01 image 7
MD99 image 8
MD99 image 9
MD99 image 10
MD99 image 11
MD99 image 12
MD99 image 13
MD01 image 14
MD99 image 15
MD01 image 16
MD99 image 17
MD99 image 18
MD99 image 19
MD99 image 20
MD99 image 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 24
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MD01 thumbnail 16
MD99 thumbnail 17
MD99 thumbnail 18
MD99 thumbnail 19
MD99 thumbnail 20
MD99 thumbnail 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 24
MBH351 Set S750 breaker Module 3PW
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617421016
MPN: 2CPX042101R9999
Iepakojums: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1
ETIM EC001897
Stabu skaits 3
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam No
Nominālā darba strāva 250 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617421016
Citi tehniskie dati
Platums 250 mm
Augstums 450 mm
Dziļums 200 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne Yes
Ar palīgtermināli No
Slēdžu skaits 0
Piemērots slēdžu atdalītājam Yes
Piemērots bezsprieguma slēdzim No
Piemērots reversam No
Aprīkots ar strāvas slēdžu No
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi No
Aprīkots ar reversu No
Lejupielādes
Apraksts
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch OS not connected, Grid unit 3 GU = 450 mm, panel width 1 = 250 mm, 36 Space units, unequipped for the installation of 1 Switch with fuse OS160G / OS250G, for busbar system 3-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 215.225 mm