MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD99 image 5
MD99 image 6
MD01 image 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 9
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 9
MBA160ALA Set Switch-Disconn.-Module
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617418047
MPN: 2CPX041804R9999
Iepakojums: 1
Kaste: 12
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC001897
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam FALSE
Nominālā darba strāva 250 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju FALSE
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617418047
Iepakojuma līmenis 2 4011617418047
Citi tehniskie dati
Platums 250 mm
Augstums 300 mm
Dziļums 66 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne TRUE
Ar palīgtermināli FALSE
Slēdžu skaits 0
Piemērots slēdžu atdalītājam TRUE
Piemērots bezsprieguma slēdzim FALSE
Piemērots reversam FALSE
Aprīkots ar strāvas slēdžu FALSE
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi FALSE
Aprīkots ar reversu FALSE
Lejupielādes
Apraksts
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch disconnector OT not connected, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, unequipped for the installation of 1 NH-switch disconnector OT250E, for busbar system 4-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: Closed, usuable as of the cabinet depth of 200 mm