MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 image 1
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 image 2
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 image 3
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 image 4
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 image 5
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 thumbnail 1
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 thumbnail 2
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 thumbnail 3
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 thumbnail 4
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25 thumbnail 5
MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25
Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8711500706713
MPN: 927903208370
Iepakojums: 1
Kaste: 25
Palete: 1750
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MASTER PL-L 24W/830/4P 1CT/25
Zīmols PHILIPS
Kategorijas Neintegrētas fluorescences ekonomiskās spuldzes
2G11 spuldzes
2G11 kompaktās dienasgaismas spuldzes
Izcelsmes valsts* NL
Harmonizētās sistēmas kods 8539 3190 00
ETIM EC000087
Energoefektivitātes klase G
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 423266
Kontaktligzda 2G11 (4 tapas)
Gaismas plūsma 1800 lm
Kopējais garums 321.6 mm
Krāsu atveidošanas indekss CRI 80-89
Diametrs 39 mm
Krāsu temperatūra 3000 K
Lampas jauda 24.2 W
Lampas apzīmējums Citi
Citi tehniskie dati
Krāsa Balts
Integrēts starteris No
Piemērots elektroniskajam balastam Yes
Amalgamas tehnoloģija No
Gaismas krāsa 830
Apgaismojuma cauruļu skaits 2
Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 Silti balta <3300 K
Īpašs pielietojums Citi
Vidējais nominālais kalpošanas laiks 20000 h
Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās 25 kWh
Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 G
Lejupielādes
Apraksts
Preces nosaukums: Kompakta Spuldze Philips Master PL-L 24W/830/4p