| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDtube HF 1200mm UO 21W865 T8 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
LED lampas un caurules
Spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 119 lm/W |
| Gaismas plūsma | 2500 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696552803 |