| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDtube HF 1200mm HO 18W840 T8 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 116.7 lm/W |
| Gaismas plūsma | 2100 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696471258 |