| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDtube 1500mm HE 20W 830 T5 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G5 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 19 mm |
| Lampas efektivitāte | 140 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Garums | 1463 mm |
| Nominālais spriegums | 100-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 20 W |
| Gaismas plūsma | 2800 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699783556 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718699783563 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718699783556 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 50000 h |
| Nominālā strāva | 85-230 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 20 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0.15 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 200000 |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.0973 |