| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDtube 1200mm UE 14.5W 840 T8 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 28 mm |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Garums | 1213.6 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Opāls |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 14.5 W |
| Gaismas plūsma | 2500 lm |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696731505 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718696731512 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718696731505 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 60000 h |
| Nominālā strāva | 74 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 15 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 200000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 2500 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.079 |
Oprawa Philips MASTER LEDtube integruje źródło światła LED w tradycyjnej obudowie świetlówki. Jej wyjątkowa konstrukcja zapewnia idealnie jednolity wygląd wizualny, którego nie sposób odróżnić od tradycyjnej świetlówki. Te świetlówki T8 LED to właściwy wybór, zapewniający absolutną wydajność i wytrzymałość w każdych warunkach codziennej pracy. Niezrównane oszczędności dzięki niskiemu zużyciu energii i wyjątkowo długiemu okresowi eksploatacji sprawiają, że ta lampa sprawdzi się w każdym wymagającym zastosowaniu.