| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDspotMV VLE D 4.3-50W GU10 830 40D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 4.3 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696457115 |
| Gaismas plūsma | 390 lm |