| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDspotLV DimTone 6.5-35W MR16 24D |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Krāsu temperatūra | 2200 K |
| Maks. sistēmas jauda | 6.5 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696442135 |
| Gaismas plūsma | 410 lm |