| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDspotLV D 8.0-50W 827 MR16 36D |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 8 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696515365 |
| Gaismas plūsma | 635 lm |