| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDspot VLE D 4.7-50W GU10 82736D5CT |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.7 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514312128 |