| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LEDspot CLA D 6-50W 827 PAR20 40D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 6 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696713709 |
| Gaismas plūsma | 500 lm |