| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAS LED ExpertColor 6.5-35W MR16 927 36D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 64.6 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 420 lm |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696738832 |