| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Marina | Bath lighting | Chrome |
| Zīmols | NORDLUX |
| Kategorijas |
Sienas un griestu gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| Platums | 86 mm |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Augstums/dziļums | 135 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581331785 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581331693 |
| Lampas turētājs | G9 |
| Mājokļa materiāls | Citi |