| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Marina | Wall light | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 140 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Augstums/dziļums | 225 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 20 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581304789 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581304697 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Mājokļa materiāls | Citi |