| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | manual motorstarter 0,10-0,16A STANDARD |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000074 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 0.16 A |
| Stabu skaits | 5 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 0.1-0.16 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 0.1-0.16 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251958121507 |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 155 mm |
| Dziļums | 129 mm |
| Ar integrētu palīgslēdzi | Yes |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Yes |
| Ar termisko aizsardzību | Yes |
| Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Vadības elementa veids | Nospiežamā poga |
| Izslēdziet tehniku | Termomagnētiskais |
| Fāzes atteices jutīgums | Yes |
| Ierīces uzbūve | Citi |