| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAM 66-35 N/PE 6x6mm2,5-35mm² modular connector |
| Zīmols | Morek |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Piemērots | Flat rail |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 35 mm² |
| Platuma skava | 12.6 mm |
| Kopnes platums | 6-10 mm |
| Kopnes biezums | 3-6 mm |
| Piemērots sloksnes vadītāju savienošanai | No |
| Piemērots apaļo vadu savienojumam | Yes |
| Piemērots sektorvadu savienojumam | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4744397023308 |