| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MAM 55-6 N/PE 5x5mm 0,75-6mm² modular connector |
| Zīmols | Morek |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Piemērots | Flat rail |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 6 mm² |
| Platuma skava | 5.9 mm |
| Kopnes platums | 5-10 mm |
| Kopnes biezums | 3-5 mm |
| Piemērots sloksnes vadītāju savienošanai | No |
| Piemērots apaļo vadu savienojumam | Yes |
| Piemērots sektorvadu savienojumam | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4744397023278 |