| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLS MLB Magnetic L-Bracket, PLS 3, 5, 6, 180 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. kravnesība | 2.9 kg |
| Materiāls | Alumīnija |
| Transporta garums | 10 cm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969887380 |
| Svars | 0.11 kg |
| Regulējams | No |
| Skrūves izmērs (metrika) | 6.35 |
| Regulējama vidējā kolonna | No |
| Statīva galva | Plakanā |
| Diametra statīva galva | 0 mm |