MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD01 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD01 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 thumbnail 16
MA800ALSB Leistungsschalter-Modul 4RE / BH0, 2FB, inkl. ABB t&N800R800
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617413868
MPN: 2CPX041386R9999
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC001897
Stabu skaits 3
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam No
Nominālā darba strāva 800 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617413868
Citi tehniskie dati
Platums 500 mm
Augstums 600 mm
Dziļums 325 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne Yes
Ar palīgtermināli No
Slēdžu skaits 1
Piemērots slēdžu atdalītājam No
Piemērots bezsprieguma slēdzim No
Piemērots reversam No
Aprīkots ar strāvas slēdžu Yes
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi No
Aprīkots ar reversu No
Lejupielādes
Apraksts
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Main circuit breaker Tmax, Grid unit 4 GU = 600 mm, panel width 2 = 500 mm, 96 Space units, equipped with 1 MCCB T6 / XT6, Equipment manufacturer: ABB, Tmax XT / T, for busbar system 3-pole, rated current maximum 800 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 325 mm