MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD01 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2 thumbnail 16
MA630ALAB Lasttrennschalter-Modul 3RE / BH00, 2FB, inkl. ABB OT630E03P
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617413745
MPN: 2CPX041374R9999
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MA630ALAB Switch disconnector OT 450 mm x 500 mm x 260 mm , 00 , 2
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC001897
Stabu skaits 3
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam No
Nominālā darba strāva 630 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617413745
Citi tehniskie dati
Platums 500 mm
Augstums 450 mm
Dziļums 260 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne Yes
Ar palīgtermināli No
Slēdžu skaits 1
Piemērots slēdžu atdalītājam No
Piemērots bezsprieguma slēdzim No
Piemērots reversam No
Aprīkots ar strāvas slēdžu No
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi No
Aprīkots ar reversu No
Lejupielādes
Apraksts
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Switch disconnector OT, Grid unit 3 GU = 450 mm, panel width 2 = 500 mm, 72 Space units, equipped with 1 NH-switch disconnector OT630E, Equipment manufacturer: ABB, OT, for busbar system 3-pole, rated current maximum 630 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 275 mm