MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD01 image 5
MD99 image 6
MD99 image 7
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MA250ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE /BH000, 1FB, Leermodul ohne Geräte
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617413776
MPN: 2CPX041377R9999
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC001897
Stabu skaits 3,4
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam FALSE
Nominālā darba strāva 250 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju FALSE
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617413776
Iepakojuma līmenis 2 4011617413776
Citi tehniskie dati
Platums 250 mm
Augstums 300 mm
Dziļums 66 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne TRUE
Ar palīgtermināli FALSE
Slēdžu skaits 0
Piemērots slēdžu atdalītājam TRUE
Piemērots bezsprieguma slēdzim FALSE
Piemērots reversam FALSE
Aprīkots ar strāvas slēdžu FALSE
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi FALSE
Aprīkots ar reversu FALSE
Lejupielādes
Apraksts
Innenausbau Modul, CombiLine, montiert im Schrank eingebaut, für Lasttrennschalter OT unbestückt, Rasteinheit 2 RE = 300 mm, Feldbreite 1 = 250 mm, 24 Platzeinheiten, unbestückt für den Einbau von 1 NH-Lasttrennschalter OT, für Sammelschienensystem 3,4-polig, Bemessungsstrom In max. 250 A, Abdeckungen aus Kunststoff, 90 Grad Druck-Drehverschluss, RAL 7035, Ausführung der Abdeckung: geschlossen, einsetzbar ab einer Schranktiefe von 200 mm, EDF oder WR Montagegerüst muss separat bestellt werden