MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 6
MA160ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE / BH000, 1FB, inkl. ABB OT160G
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011617413707
MPN: 2CPX041370R9999
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC001897
Stabu skaits 3
Piemērots strāvas ķēdes pārtraucējam No
Nominālā darba strāva 160 A
Aprīkots ar slēdža atvienotāju Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011617413707
Citi tehniskie dati
Platums 250 mm
Augstums 300 mm
Dziļums 200 mm
Ar vāku Yes
Plastmasas pārklājuma plāksne Yes
Ar palīgtermināli No
Slēdžu skaits 1
Piemērots slēdžu atdalītājam No
Piemērots bezsprieguma slēdzim No
Piemērots reversam No
Aprīkots ar strāvas slēdžu No
Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi No
Aprīkots ar reversu No
Lejupielādes
Apraksts
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Switch disconnector OT, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, equipped with 1 NH-switch disconnector OT160G, Equipment manufacturer: ABB, OT, for busbar system 3-pole, rated current maximum 160 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 200 mm